Na miejscu 18 w rankingu najlepszych graczy ubiegłego roku według HLTV.org znalazł się Ricardo „boltz” Prass – zawodnik, który okazał się być kluczem do sukcesu dla SK Gaming.

Ricardo wciąż znajduje się pod kontraktem z Immortals, lecz od jakiegoś czas jest wypożyczony przez SK Gaming. Jednak nie ważne z jakim składem występował i jaki osiągnął wynik w danym wydarzeniu, udało mu się zawsze utrzymywać wysoki poziom gry. W ubiegłym roku zaliczył tylko jeden słaby występ (ESL One Cologne 2017), dzięki czemu ogólnie udało mu się zdobyć rating na poziomie 1.15.

Jest jednak jedna statystyka, która najbardziej wyróżnia boltza spośród innych zawodników. Potrafi świetnie posługiwać się granatami oraz asystować innych graczy z drużyny. Posiada drugi największy współczynnik obrażeń zadawanych przez granaty – 8.0 na rundę (2 najwyższy wynik) oraz zdobywa średnio 0.16 asysty na rundę (5 najwyższy wynik). Prawdopodobnie dlatego okazał się być kluczem do sukcesu dla SK Gaming. Wystąpił z nimi na czterech turniejach, z czego trzy zakończyły się zdobytym mistrzostwem.