Keith „NAF” Markovic wskazał zawodnika, który jego zdaniem w najbliższych latach może podbić światową scenę CS-a. Kanadyjczyk wielkie nadzieje upatruje w naszym rodaku – Miłoszu „mhL-u” Knasiaku.

Nie dalej niż kilka dni temu podczas transmisji WePlay! Academy League Alex „Mauisnake” Ellenberg, zdradził, że były snajper Jastrzębi był bacznie obserwowany przez Team Liquid. mhL w składzie utytułowanego amerykańskiego klubu miałby zastąpić rzecz jasna FalleNa. Ostatecznie organizacja zdecydował się jednak sięgnąć po bardziej doświadczonego od Polaka Amerykanina – Josha „oSee’ Ohma. Knasiak szczególnie miał wpaść w oko liderowi Rumaków – EliGE’OWI.

Jak się okazuje gra mhL wywarła ogromne wrażenie nie tylko na ELiGE’U, ale i jego klubowym koledze NAF-ie. Kanadyjczyk znalazł się na liście dwudziestu najlepszych graczy zeszłego roku i tak, jak jego poprzednicy miał wytypować zawodnika, którego jego zdaniem czeka świetlana przyszłość. Gracz Liquid postanowił docenić właśnie Miłosza, z którym mało co brakowało, a mógł tworzyć zespół.

mhL ma ogromny potencjał, niedawno został ściągnięty przez MOUZ NXT i myślę, że wkrótce uda mu się wejść na jeszcze wyższy poziom. Bardzo mu tego życzę – powiedział Kanadyjczyk. Warto dodać, że jest to pierwszy raz, gdy jakiś Polak przewija się w zestawieniu Bold Prediction.