Keith „NAF” Markovic znalazł się w rankingu najlepszych graczy 2021 roku. Reprezentant Teamu Liquid zajął 14. miejsce i jest już drugim wyróżnionym graczem ze wspomnianej organizacji.

Jonathan „EliGE” Jablonowski, który pojawił się na 19. pozycji w rankingu HLTV – TOP 20 graczy 2021 roku był pierwszym i jak się dziś okazało nie ostatnim zawodnikiem Teamu Liquid w tym zestawieniu. Mogliśmy się zresztą tego spodziewać, bowiem barwy podanego klubu reprezentuje także Keith „NAF” Markovic, który mimo gorszego sezonu pod kątem wyników drużyny, indywidualnie nie zawodził. Otrzymał za to wyróżnienie w postaci 14. miejsca.

Nie ulega natomiast wątpliwości, że NAF wolałby być doceniany po miesiącach pełnych podnoszenia trofeów. Kto wie, może nowa odsłona Liquid z między innymi Richardem „shox” Papillonem pozwoli wrócić mu do uczucia znanego z 2019 roku, choć konkurencja nie śpi. Na scenie powstają naprawdę solidne zespoły, więc zapowiada się zacięta rywalizacja o prestiżowe puchary.

Warto jeszcze dodać, że Markovic, tak jak reszta graczy z rankingu HLTV, dostał zadanie, aby wskazać kogoś, kto w przyszłości przebije się na wyższy poziom. Wybrał naszego rodaka będącego od tego miesiąca częścią MOUZ NXT – Miłosza „mhL” Knasiaka.