Olek „hades” Miskiewicz po przerwie wakacyjnej może zostać bez drużyny. Portal HLTV przekazał, że ENCE zamierza sięgnąć po nowego snajpera, co oznaczałoby odsunięcie polskiego zawodnika od podstawowej piątki.

Początkowo wydawało się, że ENCE w trakcie szufli na scenie CS:GO dokona tylko jednej zmiany i to wymuszonej. Doniesienia w mediach dotyczyły odejścia Lotana „Spinx” Giladiego, którym mocno zainteresowało się Vitality i ewentualnych poszukiwań jego zastępcy. Dziś na światło dzienne wyszły natomiast kolejne informacje – tym razem na temat naszego rodaka. Portal HLTV zakomunikował, że z główną dywizją fińskiego klubu pożegna się Olek „hades” Miskiewicz.

Ostatnim wydarzeniem, na którym hades występował w barwach ENCE było IEM Cologne. Wówczas zespół prowadzony przez Marco „Snappi” Pfeiffera niestety nie wyszedł z grupy, co rzecz jasna było dla niego rozczarowującym rezultatem. Warto jednak przypomnieć, że wcześniej międzynarodowa paczka osiągała sukcesy w postaci – 3/4. miejsca na Majorze, srebrnego medalu w ramach ESL Pro League S15 oraz IEM Dallas, które doprowadziły ją do ścisłej czołówki światowego rankingu HLTV.

Jedyne czego brakowało, to „wisienki na torcie”, czyli trofeum. Jeśli plotki się potwierdzą ENCE będzie kontynuowało drogę po puchar bez hadesa. Slota polskiego AWP-era ma przejąć dotychczasowa gwiazda Movistar Riders – Alvaro „SunPayus” Garcia. HLTV twierdzi, że jest on zdecydowanym faworytem do zasilenia organizacji z Finlandii i nic dziwnego, że to właśnie na niego spojrzała formacja Marco, skoro w minionych turniejach prezentował tak wysoką dyspozycję.

Pozostaje nam czekać na oficjalne ogłoszenia.