Odejście Wiktora „mynio” Kruka z Wisły All in! Games Kraków stało się faktem. Dziś zawodnik oficjalnie rozstał się z organizacją dziękując jej w poście za świetne wsparcie.

Choć Anonymo Esports ogłosiło swój skład dwa dni temu – Wiktor „mynio” Kruk dopiero dziś razem z dotychczasowym pracodawcą zakomunikował, że do transferu faktycznie doszło. – Decyzja o odejściu była bardzo ciężka, cały okres świąteczny tak naprawdę spędziłem na analizowaniu i przemyśleniach, czy powinienem to zrobić i stwierdziłem, że to odpowiedni ruchczytamy w oświadczeniu Kruka, który przekazał społeczności, że trudno było mu zostawić Białą Gwiazdę. Od razu wyjaśnił też powód rozstania – Powodów było wiele, ale głównie były to moje problemy prywatne, z chłopakami pozostaje w dobrych relacjach. 

Przypominamy, że epizod Wiktora w Wiśle All in! Games Kraków rozpoczął się w październiku 2019 roku. To właśnie wtedy razem z mixem grającym pod nazwą Adwokacik mynio i spółka zwrócili na siebie uwagę klubu sportowego mającego ochotę wejść na scenę CS:GO. Gdy doszło do podpisania umów wystartowała przygoda, z której ostatecznie Kruk może być zadowolony. Zapisał bowiem na swoje konto parę osiągnięć – między innymi wygrany turniej Nine to Five 5.

Zaczynam nowy rozdział, dołączam do nowej drużyny w nowej starej roli i liczę, że osiągniemy razem dużo, potencjał jest ogromny, mam nadzieję, że zrealizujemy swoje założenia, obecnie trenujemy na bootcampie i damy z siebie wszystko! – tymi słowami mynio zakończył swój post. Anonymo na papierze prezentuje się niesamowicie. Czy świetnie będzie również na mapie – dowiemy się w przyszłości, ale jedno jest pewne. Przejście Kruka do organizacji Mateusza „Sówek” Kowalczyka nie powinno nikogo dziwić. Jeśli dostajesz zaproszenie do Giganta, to warto chociaż spróbować, żeby później nie mieć wyrzutów, że przespało się okazję.

Wisła Kraków szuka już kogoś, kto mógłby załatać lukę w dywizji. Według polish leaks do tej pory testowała Krzysztofa „Goofy” Górskiego i Tomasza „phr” Wójcika. Nie wiadomo jednak, na kogo koniec końców postawi.

Póki co skład Białej Gwiazdy wygląda tak:

  • Poland Grzegorz „szpero” Dziamałek
  • Poland Grzegorz „jedqr” Jędras
  • Poland Olek „hades” Miskiewicz
  • Poland Patryk „ponczek” Wites
  • Poland Mariusz „loord” Cybulski – trener