Wiktor „mynio” Kruk ujawnił, że nie będzie związany z Wisłą All in! Games Kraków w 2022 roku, pomimo wcześniejszych ustaleń.

Dziś rano pojawiły się doniesienia dotyczące nadchodzących ruchów transferowych w Wiśle All in! Games Kraków. Plotki głoszą, że Biała Gwiazda przyjmie pod swoje skrzydła Michała „snatchie” Rudzkiego oraz Kamila „Sobola” Sobolewskiego. Informacje te wciąż są niepotwierdzone, lecz wypowiedź Wiktora „mynio” Kruka sprawia, że zyskują na wiarygodności.

Kruk za pomocą twittera opublikował krótkie oświadczenie dotyczące swojej przyszłości. mynio wyznał, że odkąd dołączył do Wisły w roli zmiennika był przekonany, że od nowego roku podpisze kontrakt z organizacją. Miał ku temu powody, ponieważ wstępnie ustalił nawet szczegóły dalszej współpracy z włodarzami organizacji. Jednak mimo to nie zobaczymy Wiktora z Białą Gwiazdą na piersi w 2022 roku – w grudniu miałem już dogadany kontrakt, więc odrzucałem wszystkie inne oferty. Niestety kilka dni przed sylwestrem okazało się, że tak nie będzie. Dowiedziałem się tego poniekąd od osób niezwiązanych z projektem. 

Dla dwudziestosześciolatka jest to duża komplikacja przed nadchodzącym sezonem 2022. Coraz głośniejsze plotki o zmianach w składzie wskazują, że większość drużyn posiada już mocny zarys składu na przyszły rok. Z resztą sam Kruk napisał: Raczej na pewno nie zobaczycie mnie w żadnej drużynie, bo wszyscy już skompletowali swoje składy i zostałem na lodzie. Ale to nic! Wam życzę zdecydowanie lepszego początku roku. Ja postaram się przekuć złość, która powstała w tym całym syfie na jeszcze lepszą grę, bo motywacji nie brakuje. Trzymajcie się!