mwlky po krótkim okresie ląduje na ławce rezerwowych Illuminar. Zawodników w barwach organizacji zdążył zająć już jednak drugie miejsce podczas Superpucharu Polskiej Ligi Esportowej.

mwlky oficjalnie dołączył do Illuminar początkiem sierpnia. Już wcześniej wystąpił jednak w barwach iHG na LAN-ie w Gdańsku podczas Superpucharu Polskiej Ligi Esportowej, gdzie zakończyli zmagania na drugim miejscu, ulegając Izako Boars w finale. Później zespół zaliczył jeszcze całkiem niezły występ na Fantasyexpo CU Champions Fall, gdzie nie wyszedł, co prawda z grupy, ale pokazał się z dobrej strony na tle mocnych rywali. Oczko pokonało nawet w meczu otwarcia FPX.

Dziś organizacja poinformowała o tym, że mwlky zostaje przeniesiony na ławkę rezerwowych z nie do końca jasnych powodów. W przeszłości 18-latek reprezentował już barwy M1 EDEN, czy Kazuars. Na razie nie wiemy, kto zajmie jego miejsce w składzie. Veggie w oficjalnym oświadczeniu przyznał, że drużyna zamierza testować różne konfiguracje, aby następnie zastanowić się nad wizją zespołu w przeszłości.

Zespół będzie testować różne konfiguracje, aby wspólnie zastanowić się nad wizją zespołu w przyszłości. Łukasz jest bardzo pracowitym graczem i jestem pewien, że będzie trzymał wysoką formę – czytamy w oświadczeniu Veggiego.

Obecny skład Illuminar:

  • Oskar „oskarish” Stenborowski
  • Martin „maaryyy” Nakonieczny
  • Błażej „zaNNN” Bączkowski
  • Tomasz „tomiko” Uroda
  • Jędrzej „bogdan” Rokita (trener)
  • Łukasz „mwlky” Pachucki (rezerwowy)