Organizacja ogłosiła, że zawodnik Christopher „MUTiRiS” Fernandes zostanie przeniesiony do hiszpańskiego składu k1ck eSports.es. Doświadczony Portugalczyk już niedługo wystąpi u boku nowej ekipy.

Christopher „MUTiRiS” Fernandes jest powszechnie znanym zawodnikiem na terenie Portugalii. Historię jego kariery możemy odnotować już w połowie 2011 roku, gdzie jego losy powiązały się z organizacją k1ck eSports Club. Pod ich skrzydłami występował przez ponad cztery lata, by w końcu w 2015 roku spróbować swoich sił w innych formacjach takich jak: Team Alientech.Black, [email protected]@[email protected] czy OverGaming. W listopadzie postanowił jednak powrócić w szeregi k1ck eSports Club i szkolić się pod ich okiem.

Doświadczony zawodnik grał do tej pory w portugalskim składzie, lecz od teraz będzie reprezentować hiszpański oddział zwany k1ck eSports.es. Wejdzie on na miejsce gracza Galder „bladE” Barcena obecnie reprezentującego barwy OverGaming. W nowym składzie zobaczymy go już niedługo podczas turnieju DreamHack Valencia odbywającego się w dniach 15-16 lipca.

k1ck eSports.es:

Spain Jonathan „MusambaN1” Torrent
Spain Aitor „SOKER” Fernández
Spain Francesc „donQ” Savall Garcia
Spain Alejandro „ALEX” Masanet
Portugal Christopher „MUTiRiS” Fernandes