Operacja Shattered Web wprowadza znaną nam nową zawartość na zupełnie inny poziom, stąd pojawia się masa pytań.

Nowa operacja jest czymś zupełnie innym niż poprzednie. Po raz pierwszy gracze otrzymują rozwiązanie znane z innych tytułów tzw. Battle Pass, który umożliwia otrzymywanie nagród za wykonywanie misji. Nowe zadania pojawiać się będą co tydzień, a sama operacja trwać będzie przynajmniej cztery miesiące. Nowy system budzi wiele wątpliwości, które rozwiać mogą poniższe odpowiedzi.

 • Ile kosztuje Operation Shattered Web?

W Polsce operacja kosztuje 56.99 złotych.

 • W jaki sposób otrzymywać nagrody?

Operacja Shattered Web przedstawia format tzw. battle pass, a nagrody operacyjne otrzymasz gdy uzbierasz odpowiednią ilość gwiazdek potrzebnych na następny przedmiot. Dla przykładu, posiadasz obecnie 20 gwiazdek, a następna nagroda jest na pułapie 22 gwiazdek – potrzebujesz więc dwóch gwiazdek aby ją otrzymać. Gwiazdki można kupować lub dostawać za wypełnianie misji.

 • Jak otrzymywać gwiazdki operacji?

Gwiazdki możesz otrzymywać za wykonywanie tygodniowych misji lub możesz je kupić w grze. W każdym tygodniu będzie można zebrać maksymalnie sześć gwiazdek, wyjątkiem jest tydzień pierwszy, który oferuje ich aż dziesięć – nie musisz ukończyć wszystkich misji by zgarnąć pełną pulę. Maksymalnie zdobyć można 100 gwiazdek.

 • Jak ulepszam swoją odznakę?

Jedyną opcją na ulepszanie swojej odznaki jest wypełnianie tygodniowych misji. Żeton ulepszy się po 33 misjach na srebro, 66 misjach na złoto oraz 100 misjach na diament.

 • Czy mogę zdobyć więcej nagród gdy osiągnę poziom 100 gwiazdek?

Tak. Nie ma limitu cyklów przechodzenia przez Battle Passa, jeśli osiągniesz maksimum 100 gwiazdek przez wypełnianie misji, możesz otrzymywać nagrody przez zakup dodatkowych gwiazdek.

 • Którzy agenci mają unikalne głosy?

Master Agents mają unikalne okrzyki i głosy, które mogą zostać wyekwipowane w każdym trybie gry, na każdej mapie. Otrzymasz jednego Master Agenta po otrzymaniu 100 gwiazdek.

 • Czy mogę wypełniać misję bez przepustki?

Tak, lecz nie otrzymasz za nie nagród operacyjnych. Będziesz mógł odebrać nagrody w momencie gdy aktywujesz przepustkę na swoim koncie.

 • Co otrzymuję wraz z przepustką?

– Żeton Operation Shattered Web, który może zostać ulepszony, a następnie wyświetlony na profilu.
– Nagrody operacyjne, zawierające m.in. graffiti, naklejki, skrzynki i skórki.
– Dodatkowe doświadczenie za wykonaną misję.

 • Czy mogę komuś sprezentować przepustkę?

Przepustka do operacji może zostać przekazana komuś tydzień po zakupie.

 • Jak uczestniczyć w misjach?

Aby wziąć udział w misjach po prostu kliknij na jedną z nich w głównym menu. Automatycznie zostaniesz przeniesiony na odpowiednią mapę.

 • Jak długo będzie trwać Operacja Shattered Web?

Planujemy aby operacja ta trwała przynajmniej szesnaście tygodni. Co tydzień, przez kolejne 16 tygodni, odblokowywać będziemy kolejny zestaw misji.


Listę zmian wprowadzonych wraz z aktualizacją znajdziecie pod tym adresem. Dodatkowo wraz z operacją pojawiło się kilkadziesiąt nowych skórek, które możecie zobaczyć tutaj.