MOUZ podobnie, jak ENCE nie zagra na BLAST Premier Fall Showdown. Myszki po emocjonującym spotkaniu uległy Eternal Fire i odpadły z TWR Eastern European Masters Fall 2022.

European Union MOUZ 1:2 Eternal Fire Turkey

MOUZ zaliczyło dobre wejście w turniej, wygrywając swoje oba pierwsze grupowe pojedynki. Na inaugurację Myszki rozgromiły ONYX, oddając swoim przeciwnikom jedynie jedną rundę w całym spotkaniu. W meczu zwycięzców dexter i spółka napotkali już znacznie większy opór ze strony rywali, lecz i tak ostatecznie triumfowali w starciu z SINNERS wynikiem 16 do 14.

Europejski zespół w dobrym stylu awansował więc do półfinału rozgrywek, gdzie trafił na Eternal Fire. Myszki uchodziły w tym pojedynku za sporego faworyta, bowiem po pierwsze – mieli za sobą serię pięciu meczów bez porażki, a po drugie turecki zespół wyglądał w ostatnim czasie nienajlepiej, a na dodatek miał bardzo mocno napięty terminarz ze względu na zmagania grupowe w ESL Pro League.

Imponujące formą MOUZ nie zdołało jednak poskromić  świetnego XANTARESA. Turek, zdobywając prawie 80 fragów na trzech mapach, pociągnął swój zespół do zwycięstwa i wyeliminował formację Frozena z turnieju. Podopieczni hardstyle’a o awans na BLAST Premier Fall Showdown z SINNERS powalczą z SINNERS.