Przed liderem grupy B w WePlay Academy League S3, czyli MOUZ NXT kolejne spotkanie. Myszy wieczorem zmierzą się z VP.Prodigy.

Od poprzedniego starcia w WePlay Academy League S3 z udziałem MOUZ NXT minęło kilka dni. Reprezentanci akademii niemieckiej organizacji ostatni raz rywalizowali bowiem 8. stycznia – dwa razy na Mirage'u przeciwko Spirit Academy. Co ciekawe, pierwszy mecz wygrali bez problemu wynikiem 16:6, a drugi… przegrali podobnym rezultatem, bo 7:16. Rosyjska paczka przerwała zatem piękną passę Miłosza „mhL” Knasiaka i spółki.

Każdemu natomiast zdarzają się gorsze chwile w zmaganiach. Najwidoczniej coś w tej potyczce nie poszło do końca po myśli MOUZ NXT. Dziś Myszy będą miały okazję wrócić na zwycięską ścieżkę, gdyż o 19:20 i 20:30 zameldują się na serwerze, aby podjąć VP.Prodigy.

Wspomniany rywal jak na razie zaliczył trzy triumfy oraz trzy porażki. Warto podkreślić, że jednym ze spotkań, z których wyciągnął punkty, były zawody ze Spirit Academy. Grono Huberta „szejn” Światłego standardowo będzie więc faworytem, ale nie oznacza to, że czeka go łatwa przeprawa.

Pojedynek między MOUZ NXT VP.Prodigy będzie można obejrzeć z polskim komentarzem na kanale 3Leaguegg.