MOUZ NXT przystąpiło do obrony mistrzowskiego tytułu. Już dziś rozpoczęły się play-offy drugiego sezonu Weplay! Academy League.

W pierwszym spotkaniu play-offów WePlay! Academy League BIG podejmowało Young Ninjas. To właśnie Szwedzi byli zdecydowanym  faworytem w typ spotkaniu i nie zawiędli oczekiwań swoich fanów. Młode Nindże pewnie pokonały Niemców wynikiem 2 do 0, a na dwóch mapach oddali swoim przeciwnikom łącznie zaledwie 11 rund.

Nas dużo bardziej interesował jednak ten drugi pojedynek w Kijovie, w którym MOUZ NXT podejmowało NAVI Junior. Obie drużyny mierzyły się już  ze sobą dwukrotnie i oba z tych spotkań wygrały Myszki. Nie inaczej było i tym razem. Ekipa Szejna i Siuhy’ego udanie rozpoczęła play-offy WePlay! Academy League. Zespół m0NESY’EGO sprawił, co prawda pewne kłopoty formacji Polaków, jednak na koniec ze zwycięstwa i tak cieszyli się nasi rodacy.

Kolejny mecz MOUZ NXT w drodze po obronę tytułu mistrzów WePlay! Academy League już jutro. Rywalem drużyny Polaków będzie Young Ninjas. Zwycięzca tego pojedynku awansuje bezpośrednio do wielkiego finału, który rozpocznie z mapą przewagi.

Wynik spotkania:

MOUZ NXT 2:1 NAVI Junior

Young Ninjas 2:0 BIG Academy