MOUZ NXT spróbuje poprawić swój dorobek punktowy w WePlay Academy League. Już dziś drużynę trójki Polaków czeka potyczka z Eternal Fire Academy.

MOUZ NXT w udanym stylu weszło do czwartego sezonu WePlay Academy League. Polsko-europejski zespół w przekonującym stylu rozprawił się wczoraj z 00PROSPECTS. Myszki w pełni dominowali akademię 00Nation na Anciencie i szestansty punkty zdołali wywalczyć sobie już w rundzie numer 21, pokonując ekipę Jimbo wynikiem 16 do 5.

Szansę, aby zgarnąć kolejne punkty w Lidze Akademii, MOUZ NXT będzie miało dziś. O godzinie 21 drużyna Siuhyego stawi czoło Eternal Fire Academy. Obie formacje miały okazje zmierzyć się już ze sobą dwukrotnie w trzeciej odsłonie turnieju. Wtenczas sześć punktów wpadło na konto Polaków. Miejmy więc nadzieje, że tak będzie i teraz.

Raczej nic nie wskazuje na to, by Eternal Fire Academy było w stanie zagrozić MOUZ NXT. Jak do tej pory turecki zespół rozegrał dwa spotkania w czwartym sezonie Ligi Akademii i oba przegrał. Na dodatek w żadnym z nich ekipa colorzza nie pokazała nic specjalnego, otrzymując solidną lekcję CS-a od OG Academy i Fnatic Rising.

  • 21:00 – Turkey  Eternal Fire Academy vs MOUZ NXT Poland