Wisła All iN! Games Kraków zameldowała się wczoraj w fazie pucharowej Pinnacle Winter Series 1. Dziś MOUZ NXT będzie chciało pójść ich śladem i również awansować do play-offów.

Wczorajszy dzień był udany dla polskiej sceny CS:GO, choć nie perfekcyjny. Do fazy pucharowej Pinnacle Winter Series 1 dostała się bowiem Biała Gwiazda, lecz wcześniej swój mecz o awans przegrało MOUZ NXT. Myszy po porażce 0:2 z K23 znalazły się zatem w koszyku ekip z bilansem 2/2, które czeka jeszcze jedna, decydująca potyczka w ramach systemu szwajcarskiego.

Zespoły są cztery, a sloty do dalszego etapu rozgrywek tylko dwa. O 12:00 SKADE podejmie Endpoint, a pojedynek z udziałem polskich akcentów rozpocznie się zaraz po wspomnianym spotkaniu, czyli planowo o 15:00. MOUZ NXT zmierzy się z SAW, które bardzo źle weszło w turniej, natomiast było w stanie się podnieść. Portugalczycy mogą się czuć pewnie po dwóch zwycięstwach z rzędu. Z drugiej strony drużyna Huberta „szejn” Światłego udowadniała już w tych zawodach, że potrafi się zmobilizować. Gdy uznała wyższość Tricked szybko wzięła się w garść i w kolejnej rundzie w dominującym stylu triumfowała nad Unique.

Transmisję z rywalizacji między MOUZ NXT SAW znajdziecie pod tym adresem.