Mouz NXT już dziś może zapewnić sobie awans do play-offów Academy League. Wystarczy, że ekipa z Polakami w składzie pokona fnatic Rising.

Zespół Siuhy’ego i Szejna jak na razie nie przegrał ani jednej mapy w drugim sezonie WePlay! Academy League. Na start Myszki pokonały FURIĘ Academy, a następnie VP.Prodigy. Teraz przyjdzie im się zmierzyć z fnatic Rising. Zwycięzca tego pojedynku awansuje do półfinału, który zostanie już rozegrany na LAN-ie.

fnatic Rising z pewnością będzie miało ochotę zrewanżować się ekipie Polaków za porażkę w finale drabinki przegranych  pierwszej edycji ligi akademii od WePlay. Wówczas to właśnie formacja Siuhy'ego po trzymapowym pojedynku mogła cieszyć się z awansu do finału, w którym ostatecznie pokonali 3 do 1 Young Ninjas.

Szwedzi to obecnie jedyna drużyna, która ma już zapewniony awans do play-offów WePlay! Academy League. Young Ninjas po drodze  pokonało Astralis Talent i dwukrotnie NAVI Junior. Zespół m0NESY’EGO o miejsce na LAN-ie powalczy jeszcze w Play-Inach podobnie jak BIG Academy, VP.Prodigy i przegrany pojedynku mouz NXT-fnatic Rising.

Spotkanie mouz NXT i fnatic Rising rozpocznie się już o godzinie 19:30. Mecz będziemy mogli obejrzeć na oficjalnym kanale WePlay!