Dobrze układają się turnieje online dla Izako Boars i mouz NXT – obie drużyny wygrały czwartkowe mecze i są o krok od awansu do play-offów. Gorzej poszło ENCE i Wiśle All In! Games Kraków.

Pinnacle Cup II

W Pinnacle Cup II zagrały dwie drużyny z Polakami w składzie – mouz NXT i ENCE. Myszy rozbiły Lyngby Vikings 2:0, oddając rywalom łącznie zaledwie 21 rund. Najlepszym graczem zespołu był standardowo torzsi – węgierski snajper przeszedł samego siebie, notując ponad 50 fragów. Polacy z kolei zamykali tabelę, ale nie stanęło to drużynie na przeszkodzie, by wygrać mecz. Następny mecz mouz NXT zagra przeciwko Young Ninjas, stawką awans do play-offów.

ENCE z kolei przegrało z Sinners 1:2. Szkoda, bo europejska formacja wygrała pierwszą mapę, a na drugiej uległa dopiero po dwóch dogrywkach wynikiem 19:22. Na Mirage'u zaś próbowano poczynić come-back, ale ostatecznie Czesi zdołali utrzymać prowadzenie i wygrać. Polacy zagrali poprawnie, ale znamy ich z lepszych występów. Na pewno lepiej mógł zaprezentować się hades, którego w czwartek zdominował oskar w pojedynku snajperskim. Tym samym Sinners zabukowało sobie już miejsce w play-offach. ENCE zaś z bilansem 2-1 zmierzy się z Entropiq.

Domination League Season 2

Niestety, ale Wisłą nie podołała i przegrała z forZe 1:2. Rosjanie zaczęli bardzo dobrze, od wygranego wysoko Mirage'a. Następnie Polacy odpłacili im się zwycięstwem po dogrywce na Nuke'u. Decydującą mapą był Overpass – po pierwszej połowie, wygranej przez forZe 12:3, wiedzieliśmy, że o sukces będzie ciężko. Mimo to Polacy byli bardzo bliscy doprowadzenia do dogrywki, ale ostatecznie przegrali 13:16. Tym samym Wisełka w rozgrywkach posiada aktualnie bilans 1-1.

Na koniec dobre wieści – Izako Boars pokonali MAD Lions 2:0, odnosząc pewne zwycięstwa na obu mapach. Znakomity mecz zanotował STOMP, którego 46 trafień przyczyniło się do tego sukcesu. Tym samym Dziki mają już bilans 2-0 w rozgrywkach i następny mecz zagrają o awans do play-offów.