Według informacji pozyskanych przez portal 1pv.fr, Finn „karrigan” Andersen ma w marcu opuścić organizację mousesports.

W ostatnich miesiącach coraz głośniej mówiło się o potencjalnym transferze Finna „karrigana” Andersena z powrotem do FaZe Clanu, gdzie jako jeden z najlepszych prowadzących na świecie miałby odratować sytuację „składu gwiazd”. Mimo że wciąż nie ma poszlak potwierdzających ten ruch, najnowsze doniesienia wskazują, że Andersen w marcu opuści swoją bieżącą organizację.

Finn „karrigan” Andersen dołączył pod banderę „Myszy” w marcu 2019 roku wraz z Davidem „frozen” Čerňanským oraz Özgürem „woxicem” Ekerem. Nowe trio zaprowadziło mousesports do światowej czołówki, wszak jeszcze przed końcem roku zespół zajął drugie miejsce w rankingu HLTV. Jednak 2020 okazał się być ciężkim okresem dla drużyny prowadzonej przez karrigana. Aż do września 2020 utrzymywali tendencję spadkową, która poskutkowała zamianą Özgüra „woxica” Ekera na Aurimasa „Bymasa” Pipirasa. Ta roszada kadrowa pozwoliła Myszom wrócić do najlepszej światowej dziesiątki.

Według doniesień Finn „karrigan” Andersen na ten moment nie podjął jeszcze decyzji o przedłużeniu kontraktu z mousesports. Potwierdził to właściciel organizacji, który przyznał, że obecnie rozglądają się za potencjalnym zastępstwem, gdyby duński zawodnik zdecydował się od nich odejść. Plotki wskazują również, że karrigan chce stać się wolnym agentem, żeby łatwiej było mu znaleźć organizację. Obecnie wiele zespołów potrzebuje sprawdzonego kapitana, co może okazać się świetną naszą dla Finna.