Organizacja poinformowała o zakontraktowaniu nowego zawodnika. Od dziś w barwach AVEZ grać będzie Michał „MOLSI” Łącki.

Ośmiornice przez pewien okres zrezygnowały z usilnego poszukiwania dwójki graczy z polskiego podwórka, którzy sfinalizują ich skład. Stąd m.in. na finałach piątego sezonu Polskiej Ligi Esportowej wystąpili z dwoma obcokrajowcami – NK4Y'EM oraz Celeratem, gdzie zajęli ostatecznie czwarte miejsce. Mimo niewątpliwego sukcesu, gdyż jest to jedno z największych osiągnięć organizacji, powrócono do idei zbudowania w pełni polską drużynę.

Pierwszym krokiem wykonanym w tym kierunku jest zakontraktowanie Michała „MOLSI” Łąckiego, którego w tym roku mogliśmy widzieć przede wszystkich w barwach Wisły Płock. Nafciarze zakwalifikowali się chociażby do ESL Mistrzostw Polski oraz wygrali pierwszy etap w PLE. Zawodnicy WP zdecydowali się jednak rozstać ze względu na problemy wewnątrz drużyny, których do tej pory nie wyjawili.

Witajcie. Jak już mogliście zauważyć z dniem dzisiejszym dołączam do AVEZ Esport. Wiąże się to z przeprowadzką do Warszawy która odbędzie się w najbliższym czasie.Raczej nikogo nie dziwi ta decyzja gdyż już od pewnego czasu mogliście spotkać mnie z chłopakami na jednym serwerze.W najbliższym czasie liczę na to że uda się dostać z chłopakami do Mistrzostw Polski oraz zakwalifikować na jakiś zagraniczny turniej. Pozdrawiam serdecznie.

 – Napisał Michał „MOLSI” Łącki w swoim oświadczeniu

W AVEZ wciąż brakuje piątego zawodnika, a skład prezentuje się następująco:

  • Poland Michał „crank” Krystyniak
  • Poland Rafał „sany” Pietrzak
  • Poland Patryk „ponczek” Wites
  • Poland Michał „MOLSI” Łącki