Zakończyło się drugie spotkanie w grupie B, w którym spotkały się drużyny fnatic i Splyce. Zdecydowanym faworytem tego spotkania była drużyna ze Szwecji, która bez większych problemów wygrała ten mecz.

Kolejny mecz turnieju w Columbus wystartował z półtoragodzinnym opóźnieniem, a rozgrywka została odegrana na mapie de_train.

  1. Sweden fnatic odrzuciło Cache
  2. United States Splyce odrzuciło Inferno
  3. Sweden fnatic odrzucło Mirage
  4. United States Splyce odrzuciło Overpass
  5. Sweden fnatic odrzuciło Dust2
  6. Train został wybrany spośród pozostałych map
  7. United States Splyce wybrało stronę antyterrorystów

Drużyna fnatic była zdecydowanym faworytem spotkania. Szwedzka ekipa rozpoczęła po stronie atakującej i dzięki świetnej grze i znakomitym wejściom na bombsite'y nie dali większych szans swojemu rywalowi. Zdobywając rundę za rundą doprowadzili do wyniku 13:2 na półmetku.

Po zmianie stron Splyce udało się wygrać rundę pistoletową, podkładając bombę i nie tracąc ani jednego zawodnika. Dzięki przewadze pieniężnej udało im się zdobyć kolejne dwa punkty i odzyskać odrobinę nadziei na powrót do meczu. Gdy fnatic miało już fundusze, by zakupić pełne wyposażenie, zdobyło 14 punkt i ostatecznie doprowadziło spotkanie do końca, pewnie wygrywając wynikiem 16:5.

Tym samym Sweden fnatic spotka się jutro z United States Team Liquid w meczu wygranych grupy B, a United States Splyce zagra z European Union FaZe.