Hiszpańska organizacja sprowadza nowego zawodnika, który zastąpi shoxa na czas jego operacji oraz rehabilitacji, która pozwoli Francuzowi na powrót do pełnej sprawności.

Włodarze hiszpańskiej organizacji G2 Esports zapowiadali przed kilkoma dniami, że społeczność Counter-Strike'a obiegnie nowa informacja na temat ich zespołu. Dziś ujawnili, że na okres próbny zakontraktowano dwudziestodwuletniego Oscara 'mixwell' Cañellas, który spróbuje wprowadzić w drużynie powiew świeżości.

Równoznaczne z tym jest to, że z głównego składu na ławkę rezerwowych odchodzi jeden z zawodników francuskiego Super Teamu, który powstał niewiele ponad rok temu. Tym, który na razie ostatni raz zagra ze swoim zespołem podczas finałów WESG w Chinach, jest Richard 'shox' Papillon. Richard zmaga się z problemami ręki i czeka go operacja, która wykluczy Francuza z gry na pewien okres.

Papillon pełnił w drużynie rolę in-game-leadera, więc jego nieobecność zmusiła zespół do wytyczenia nowego lidera, który poprowadzi zespół do sławy i chwały. Tym, na którego barkach spocznie trud prowadzenia reszty składu, będzie Nathan 'NBK' Schmitt. Jednocześnie dokonano zmiany w sztabie szkoleniowym, bowiem nowym trenerem francuskiej ekipy zostaje menadżer, Jérôme 'NiaK' Sudries.