Drugi dzień Snow Sweet Snow 3 przed nami. Reprezentanci Anonymo Esports i Wisły All iN! Games Kraków zawalczą dziś o pierwsze zwycięstwo w głównym wydarzeniu.

Nie ulega wątpliwości, że nasi rodacy nie zaliczyli wymarzonego startu w ramach podanego we wstępie turnieju. Obie formacje uznały bowiem wyższość swoich rywali i w efekcie po rundzie numer jeden posiadają na koncie bilans 0/1. Tę sytuację można jednak szybko poprawić. Dziś bowiem zawodnicy Białej Gwiazdy i Anonymo ponownie wkroczą do akcji!

Jako pierwsza na serwerze pojawi się Wisła All iN! Games Kraków. Dla niej potyczka rozpocznie się całkiem wcześnie, bo o godzinie 09:00. Podopieczni Mariusza „loord” Cybulskiego w drugiej rundzie rozgrywek podejmą Trident, które w poprzednim pojedynku okazało się gorsze od forZe. Mecz z udziałem Pawła „innocent” Mocka i spółki odbędzie się za to dopiero popołudniu, a konkretniej o 15:00. Przeciwnikiem Anonymo Esports będzie Young Ninjas, które ma za sobą porażkę z Winstrike.

Warto podkreślić, że jeśli Polacy nie dadzą rady wygrać dzisiejszych spotkań, będą już o krok od odpadnięcia ze Snow Sweet Snow 3. Zdecydowanie wolelibyśmy zatem, aby tym razem wszystko ułożyło się po myśli polskich ekip, które chcielibyśmy przecież obserwować w tych zawodach jak najdłużej.

  • 09:00 Poland Wisła All iN! Games Kraków vs. Russian Federation Trident – transmisja 
  • 15:00 Poland Anonymo Esports vs. Sweden Young Ninjas – transmisja