(4:11; 11:4) (7:5)

Denmark North

0

Dust2

Mecz rozpoczął się lepiej dla North. Duńczycy wygrali pistoletówkę i z początku świetnie radzili sobie w atakach. Dopiero później ViCi się obudziło i zaczęło lepiej bronić BS-ów. Przez moment mieliśmy wyrównaną sytuację, aż nagle w końcówce Chińczycy przejęli inicjatywę i wypracowali sobie prowadzenie 9:6.

Po zmianie stron North Esports wiedziało, że dużo będzie zależeć od rundy pistoletowej. Zdobyło ją i poszło za ciosem. Rywalizowało z ViCi na równym poziomie, ale do czasu. Odkąd na tablicy wyników pojawił się remis 12:12, Duńczykom kompletnie przestała wychodzić gra. Do końca oglądali już tylko jak chińskiej formacji wpadają punkty na konto. Freeman i spółka cieszyli się z triumfu 16:12.

Druga mapa tylko na początku była zacięta. ViCi North na zmianę wygrywało rundy, aż w końcu pełną inicjatywę przejęli Duńczycy, którzy bronili BS-ów. Szło im to perfekcyjnie. Terroryści próbowali różnych ataków, aczkolwiek nic nie działało. Oglądaliśmy bardzo jednostronną połowę, która zakończyła się wynikiem 11:4 dla zespołu cadiaNa.

Gdy większość sądziła, że niebawem przejdziemy na Mirage'a, aby poznać zwycięzcę, ViCi wzięło się w garść i zaczęło powrót. Wygrywało rundę za rundą i nawet, gdy North udało się przerwać ich passę, nie wytrąciło ich to z rytmu. W końcówce było bardzo gorąco, ale nie poznaliśmy w niej lepszej drużyny. Potrzebne były dogrywki! W nich ostatecznie to Chińczycy okazali się silniejsi – 22:20.