Jacek 'minise' Jeziak skomentował swój występ na Good Game E-sport Challenge, podczas którego jego drużyna uległa przeciwko zespołowi Team iNETKOXTV.

Były reprezentant Kinguin wybrał się do Nadarzyna na Good Game E-sport Challenge z zespołem, w którego skład wchodzili między innymi Paweł 'innocent' Mocek oraz Grzegorz 'szpero' Dziamałek. Formacja MOBBYN uległa w ćwierćfinale drużynie Team iNETKOXTV, która nie tak dawno rywalizowała w finale trzeciego sezonu ligi Fantasy Expo Challenge. Jacek skomentował swój występ i dodał również parę słów opisujących formację złożoną z projektu prowadzonego przez Patryka 'easy' Dzięcioła i Pawła 'saju' Pawelczaka.


Jak możemy przeczytać, minise jest pod wrażeniem coraz lepiej prosperujących zawodników iNETKOXTV, którzy w tym momencie walczą w finale całego turnieju z formacją Sferis PRIDE. Miejmy nadzieję, że Ci młodzi gracze już niedługo wejdą na najlepszy polski poziom Counter-Strike'a i będą mogli rywalizować z jeszcze lepszymi przeciwnikami na scenie europejskiej. Powodzenia!