Po miesiącu spędzonym na ławce rezerwowych Jacek „MINISE” Jeziak rozstaje się definitywnie z PACT. 28-latek zamierza skupić się teraz na streamowaniu.

MINISE dołączył do PACT w styczniu 2020 roku. Przez dwa lata reprezentowania barw organizacji Jeziakowi udało się wygrać pięć turniejów. 28-latek dwukrotnie wraz ze swoimi kolegami triumfował w rozgrywkach Polskiej Ligi Esportowej, Esport Tour Pro, a także Esports RDY Cup. Przed miesiącem snajper został jednak przeniesiony na ławkę rezerwowych w związku z nie najlepszą formą indywidualną.

Po spędzeniu miesiąca na ławce rezerwowych MINISE może ponownie zacząć rozglądać się za nowym zespołem. Póki co 28-latek zamierza skupić się jednak na regularnym streamowaniu. Polski snajper zaznacza jednocześnie, że planuje wykorzystać przerwę od gry na odpoczynek i chwilę refleksji. – Dziś kończy się moja ponad dwuletnia współpraca z PACT. Mogliśmy osiągnąć więcej, ale niestety się nie udało. Dziękuję wszystkim, z którymi miałem okazje pracować, głównie chłopakom z drużyny – napisał na swoim Twitterze Jeziak.

Obecny skład PACT:

Poland Dawid „lunAtic” Cieślak

Poland Bartosz „bnox” Niebisz

Poland Paweł „reatz” Jańczak

Poland Adrian „SAYN” Łączyński

Poland Mateusz „TOAO” Zawistowski

Poland Vincent „VinS” Jozefiak (trener)