Organizacja PRIDE ogłosiła, że Jacek 'MINISE' Jeziak oraz Paweł 'reatz' Jańczak od dziś oficjalnie nie są już jej reprezentantami i zasilą szeregi Team Kinguin.

Zmiany w Virtus.pro odbiły się na kilku polskich organizacjach, między innymi ucierpiało na tym PRIDE, które straciło dwóch podstawowych zawodników. Jacek 'MINISE' Jeziak oraz Paweł 'reatz' Jańczak kończą współpracę z organizacją. Jest to spowodowane tym, że ci zawodnicy grają obecnie pod banderą Team Kinguin u boku Wiktora 'TaZa' Wojtasa.

Jacek w organizacji prowadzonej przez Piotra 'neqs' Lipskiego grał od stycznia ubiegłego roku, zaś historia Pawła w orlich barwach sięga prawie dwóch lat. W między czasie zespół ten zdołał osiągnąć bardzo dużo, na stałe zapisując się w kartach historii polskiego oraz europejskiego Counter-Strike'a.

Co prawda ogłoszenie nowego składu Team Kinguin, pod wodzą byłego zawodnika Złotej Piątki, odbyło się już ponad dwa tygodnie temu, to jednak oficjalnie włodarze Pingwinów nie potwierdzili nowych kontraktów, w przeciwieństwie do komunikatu organizacji PRIDE.