Na ostatnio zapowiedzianym turnieju x-kom Dell 2 vs. 2 Showdown by GG League wystąpi Michał „MICHU” Müller. Na ten moment jednak nie wiadomo, z kim zagra w duecie.

GG League rozpoczęło nowy rok od dużego ogłoszenia. Zakomunikowało, że wspólnie z x-kom.pl oraz Dell zorganizuje w Warszawie turniej offline. Nie będzie to natomiast standardowe wydarzenie, w którym wezmą udział formacje pięcioosobowe. Rywalizacja odbędzie się w systemie dwóch na dwóch, a jej pula nagród wyniesie aż 50 tysięcy złotych!

Zmagania zostały zaplanowane na 30-31 stycznia w strefie gracza x-kom.pl. Oczywiście będzie to impreza zamknięta dla publiczności ze względu na sytuację na świecie spowodowaną koronawirusem. Nie ulega jednak wątpliwości, że czekają nas wielkie emocje. Na liście uczestników już mamy bowiem kilka ciekawych twarzy. Pierwszym zaproszonym duetem zostali reprezentanci x-kom AGO – Damian „Furlan” Kisłowski i Maciej „F1KU” Miklas. Dziś dowiedzieliśmy się, że na zawodach nie zabraknie Michała „MICHU” Müllera związanego z Envy.

W tej chwili nie wiemy jeszcze, z kim Michałowi przyjdzie współpracować podczas rozgrywek. Musimy się uzbroić w cierpliwość i wyczekiwać szczegółów w tym temacie. Jesteśmy przekonani, że GG League nie zawiedzie i jeszcze bardziej podkręci zainteresowanie potyczkami.