Michał „MICHU” Müller osiąga swój pierwszy niemały sukces – Team Envy przebrnęło przez pierwsze otwarte kwalifikacje i zbliżyło się do Majora.

W przeciwieństwie do swoich rodaków rywalizujących na Starym Kontynencie, Michał „MICHU” Müller przebrnął przez otwarte kwalifikacje do Minora. W tym momencie jest Polakiem, któremu najbliżej jest do awansu do Majora.

Team Envy przystąpiło do otwartych kwalifikacji niemalże z marszu. Pierwsze mecze rozegrali jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem ze strony organizacji, a to i tak prawdopodobnie nastąpiło szybciej niż planowano, wszak było ono bardzo skromne. W meczu o awans Envy zmierzyło się z nieznaną szerzej ekipą Faint Gaming, która nie miała żadnych szans z nowym składem Polaka. Mimo że sam Müller tym razem nie błyszczał i na obydwóch mapach zamykał tabelę, to jako drużyna zaprezentowali się solidnie.

Team Envy dołączyło do takich ekip jak Cloud9, FURIA, czy Gen.G na liście uczestników zamkniętych kwalifikacji amerykańskiego Minora, które odbędą się w dniach 6-8 marca. Sześć zespołów awansuje do amerykańskiego Minora odbywającego się z Rio de Janeiro.