Miało być MAD Lions, a będzie OG? Michał „MICHU” Muller ma być bliski dołączenia do mantuu i spółki, zastępując tym samym w składzie Issę „ISSAA” Murada.

O potencjalnym dołączeniu MICHA do OG jako pierwszy poinformował portal eWeszło. Według źródeł redakcji MICHU ma wkrótce zasilić szeregi organizacji, mimo że dotychczas mówiło się głównie o transferze do MAD Lions. Informacje o powiązaniach hiszpańskiej organizacji i polskiego zawodnika w lutym podał Francuz Guillaume „neL” Canelo, a plotki podsyciło zakontraktowanie Jakuba „kuben” Gurczyńskiego. Wszelkie rewelacje francuskiego reportera zdementowano jednak wczoraj, gdy MAD Lions ogłosili swój nowy skład, w którym znalazł się inny Polak – Filip „tudsoN” Tudev.

MICHEM zainteresowanie wykazało również OG, które jest w trakcie przebudowy składu. Polak rzekomo znalazł się na celowniku organizacji już na przełomie 2020 i 2021 roku, gdy planowano odsunąć z zespołu NBK-a. Wówczas jednak Francuza zastąpił Nikolaj „niko” Kristensen, który kilka dni temu dołączył na stałe do drużyny. Jedna zmiana jednak nie poprawiła wyników OG, dlatego zdecydowano się na dalsze korekty i na ławkę rezerwowych przesunięto ISSĘĘ, pozostawiając nadal jedno wolne miejsce w wyjściowej piątce. Ową lukę ma załatać właśnie MICHU. Według eWeszło, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to wkrótce Polak zostanie ogłoszony nowym graczem OG.

Potencjalny skład OG będzie wyglądał następująco:

  • Finland Aleksi „Aleksib” Virolainen
  • United Kingdom Mateusz „mantuu” Wilczewski
  • Denmark Valdemar „valde” Vangså
  • Denmark Nikolaj „niko” Kristensen
  • Poland Michał „MICHU” Müller
  • Denmark Casper „ruggah” Due – trener