Jak już pewnie wszyscy wiedzą, doszło do zmian w składzie Virtus.pro. TaZa zastąpił MICHU, który póki co na miesiąc, będzie wspomagał polską drużynę. Jak ten transfer komentuje sam MICHU?

Po ponad czterech latach wspólnej gry, zawodnicy Virtus.pro uginając się pod rosnącą presją, zdecydowali się na zmiany. Z aktywnego składu odszedł Wiktor „TaZ” Wojtas i został przeniesiony na ławkę rezerwowych. Jego miejsce na przynajmniej miesiąc zajął Michał „MICHU” Müller, który został wypożyczony z Kinguin. Oto jak całą sprawę komentuje najnowszy nabytek Virtusów:

Od dziś będę grał na wypożyczeniu w Virtus.pro i zamienię TaZa na najbliższych dwóch turniejach – StarSeries i-Leaque w Kijowie oraz IEM w Katowicach 2018.

Jestem bardzo zadowolony, że otrzymałem nową szansę na zademonstrowanie swoich umiejętności na najwyższym szczeblu. Nie ma zbyt wiele czasu na przygotowania na nadchodzące turnieje, więc niezbędnym jest stawić czoło problemom i ciężkiej pracy dla wspólnego dobra.

Trzymajcie swoje kciuki mocniej niż kiedykolwiek wcześniej, ponieważ to będzie największy sprawdzian w mojej karierze. Dodatkowo chciałbym podziękować Team Kinguin za szansę na dalszy sukces, którą od nich otrzymałem.

– Michał „MICHU” Müller
wypowiedź dla Virtus.pro