Pierwsze spotkania ELEAGUE Major 2018 już niebawem! Zapytaliśmy czołowych polskich zawodników o to, kto ich zdaniem dziś wyjdzie zwycięsko z pojedynków!

Pierwszy dzień fazy wstępnej to osiem spotkań w ramach pierwszej rundy systemu szwajcarskiego. Nie zabrakło ciekawych zestawień, które z pewnością przyniosą niezapomniane emocje! Zapytaliśmy trzech profesjonalnych zawodników, kto ich zdaniem ma większe szanse na zrobienie pierwszego kroku w stronę fazy zasadniczej Majora.

Michał „MICHU” Müller – Team Kinguin:

„Moim zdaniem, do głównego turnieju z kwalifikacji bez większych problemow powinno awansować FaZe, mousesports, G2, EnVyUs, NaVi. Chciałbym również zobaczyć FlipSid3 na kolejnym majorze, ponieważ jest to drużyna, która mimo niewielu dużych sukcesów zawsze kwalifikowała się do głównego turnieju. Pozostałe 2 sloty będą należały do drużyn, które wykażą się największą skutecznością danego dnia, ponieważ ich poziom jest do siebie bardzo zbliżony i wszystko może się wydarzyć.”

Krzysztof „stark” Lewandrowski – Venatores:

„Moje typy to: Renegades, FaZe, mouz, Misfits, Space Soldiers, Natus Vincere i G2.  Najciekawiej zapowiadają się starcia pomiędzy Cloud9 i EnVyUs oraz FaZe vs Liquid.”

Piotr „morelz” Taterka – PRIDE:

„Moim zdaniem dziś zwyciężą : Vega, mouz, FaZe, FlipSid3, Space Soldiers, NaVi oraz G2, a najciekawszym spotkaniem będzie mecz Sprout – Space Soldiers, w którym wystapi nasz rodak, Paweł „innocent” Mocek.”

 

Transmisja z ELEAGUE Major rozpoczyna się o 16:00. Stream w języku angielskim prowadzony jest na kanale ELEAGUE TV, zaś po polsku na kanale telewizji Sportklub.