Michał „MICHU” Müller stał się nowym zawodnikiem organizacji MAD Lions stając się podopiecznym Jakuba „kubena” Gurczyńskiego.

Po zaledwie dwóch miesiącach przerwy, Michał „MICHU” Müller znalazł nową drużynę. Polski dwudziestoczteroletni zawodnik zasila szeregi Lwów, ponownie łącząc siły z Jakubem „kubenem” Gurczyńskim. Na debiut jeszcze poczekamy, wszak Michał pierwszy mecz w nowych barwach zagra najszybciej pod koniec stycznia w ESEA Advanced.

Michał wciąż szuka punktu zwrotnego w swojej karierze na arenie międzynarodowej. Rozpoczął ją od przygody w Team Envy, którą sam podsumował jako „stracony czas”. Niestety grę w Evil Geniuses możemy skwitować bardzo podobnie. MICHU stał się częścią EG w połowie kwietnia ubiegłego roku. Fani zarówno organizacji, jak i polscy kibice, pokładali wielkie nadzieje w tym transferze. Müller przedstawiany był jako utalentowany i doświadczony gracz, z ogromnym zapałem do pracy, który miał wynieść grę EG na wyższy poziom. Tak się jednak nie stało.

Amerykański zespół nie odwrócił swoich losów, wciąż staczając się w międzynarodowym rankingu. Największym sukcesem drugiego półrocza 2021 był awans na Majora i to aż do Fazy Legend, lecz ciężko przypisywać tę zasługę graczom, bo był to niemały uśmiech losu. Ostatecznie Evil Geniuses zostało wytypowane jako najgorsza drużyna w tym etapie rozgrywek, a to znalazło odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Po dwóch nieudanych latach, MICHU szuka szczęścia w hiszpańskiej organizacji MAD Lions, ponownie łącząc siły z Gurczyńskim. Kuben próbuje uzupełnić luki w swoim składzie powstałe po odejściu Volodymyr „⁠Woro2k⁠” Veletniuk oraz Pere „⁠sausol⁠” Solsona Saumell. Woro2k, czyli były snajper drużyny, był zdecydowanie jej gwiazdą, a na przestrzeni ostatniego roku wypracował sobie rating 1.19. MICHU jest zastępstwem za sausola, który pełnił funkcję riflera.

Po przyjściu Polaka niepełny skład Lwów to:

Denmark Johannes „b0RUP” Borup
Denmark Thomas „TMB” Bundsbæk
Lithuania Justinas „jL” Lekavicius
Poland Michał „MICHU” Müller

Poland Jakub „kuben” Gurczyński (trener)