Według doniesień portalu cybersport.pl Michał „MICHU” Müller już niedługo dołączy do amerykańskiego składu pod banderą Team Envy.

Były zawodnik Virtus.pro już niedługo może wyruszyć za „daleką wodę” aby kontynuować swoją karierę esportową. Pierwszym jego przystankiem w międzynarodowej przygodzie ma być zespół kompletowany przez organizację Team Envy.

Michał „MICHU” Müller już dawna nazywany jest jednym z najlepszych strzelców nadwiślańskiej krainy. Masa doświadczenia jakie zdobył w barwach Teamu Kinguin pozwoliła mu na dołączenie do Virtus.pro, które w lutym 2018 roku szukało zastępstwa za Wiktora „TaZa” Wojtasa. Müller miał być dla Virtusów lekiem na całe zło i wprowadzić ich z powrotem na esportowe salony. Jak dobrze pamiętamy – tak się nie stało, a MICHU reprezentował barwy rosyjskiej organizacji przez prawie dwa kolejne lata, aż do grudnia 2019. Wtedy Virtus.pro oficjalnie ogłosiło koniec współpracy z jakimikolwiek polskimi zawodnikami, a sam Michał postanowił odłączyć się od porzuconego składu.

MICHU jasno zaznaczył, że od pewnego czasu bierze prywatne lekcje angielskiego by grać w międzynarodowym składzie. Według nieoficjalnych doniesień, jego pierwszą międzynarodową drużyną ma być skład kompletowany obecnie przez Team Envy. Wskutek sporych roszad, obecnie przez amerykańską organizację zakontraktowanych jest dwóch zawodników – Noah „Nifty” Francis oraz Ryan „ryann” Welsh. Według informacji pozyskanych przez portal cybersport.pl, dwójka ta ma pozostać w nowej drużynie, a dołączą do nich Buğra „Calyx” Arkın i właśnie nasz rodak Michał „MICHU” Müller. O ile sprawa piątego zawodnika wciąż jest nieznana, tak pozycję szkoleniowca ma zająć Nikola „LEGIJA” Ninić.