Legenda brazylijskiej sceny  Bruno „⁠BIT⁠” Fukuda Lima został nowym trenerem MIBR. 31-latek nie będzie mógł jednak poprowadzić zespołu podczas amerykańskiego turnieju RMR.

Gra MIBR dawno nie wyglądała aż tak dobrze. Od pewnego czasu brazylijski zespół stale pnie się w górę w rankingu HLTV i na obecną chwilę zajmuje wysoką 28. pozycję. Na dodatek zawodnicy Made In Brazil mogą pochwalić się dziesięciomeczową  serią bez porażki w ESL Challenger League. Brazylijczycy awansowali już do finału turnieju, gdzie oczekują na swoich przeciwników.

2022 rok dla MIBR nie jest jednak usłany różami. W styczniu Brazylijczycy stracili swojego trenera w związku z czym kwalifikacje do turnieju RMR rozpoczęli z Renato „nakiem” Nakano, który dotychczas pełnił funkcję Content Creatora w organizacji. Mimo problemów kadrowych Made In Brazil udało się awansować do amerykańskich rozgrywek RMR i już wkrótce wybierze się do Bukaresztu, gdzie powalczy o awans na Majora.

Na kilka dni przed startem amerykańskiego turnieju RMR MIBR ujawniło nick nowego szkoleniowca. Od teraz zespół z Kraju Kawy prowadzony będzie przez BITA, który miał okazje reprezentować już barwy organizacji piętnaście lat temu! Bruno uchodzi za prawdziwą legendę brazylijskiego CS-a i jest jednym z ulubieńców tamtejszych kibiców.

Niestety MIBR nie zdołało w porę zarejestrować swojego nowego trenera na turniej RMR. To oznacza, że za plecami brazylijskiej ekipy w trakcie trwania eliminacji do Majora stanie nak, natomiast sam BIT będzie aktywnie prowadził sesje treningowe drużyny.