Wczoraj dowiedzieliśmy się, że nasz rodak Michał „MICHU” Müller wystąpi w dość interesującym składzie w otwartych kwalifikacjach do DreamHack Masters Spring – EU. Dziś jednak okazało się, że ekipa przez problemy kadrowe nie weźmie udziału w zmaganiach.

Minionego dnia zaczęło przybywać coraz więcej drużyn na listę uczestników otwartych eliminacji do DreamHack Masters Spring – EU. Jedną z nich była formacja o nazwie PogChamp, w której początkowo na pokładzie znaleźli się – Michał „MICHU” Müller, Rigon „rigoN” Gashi, Ladislav „GuardiaN” Kovács, Nathan „NBK” Schmitt i Robin „flusha” Rönnquist. Szybko natomiast do sieci trafiło sprostowanie, w którym Nathan przekazał, że jednak były gracz fnatic nie może z nimi zagrać. Do ekipy w miejsce Szweda wskoczył zatem Buğra „Calyx” Arkın, który niedawno rozstał się definitywnie z Envy.

Dziś okazało się, że zespół w ogóle nie wystąpi w zawodach. Wszystko przez fakt, że na ostatnią chwilę przed startem rozgrywek NBK dowiedział się, że przez obowiązujący kontrakt z OG, w którym siedzi na ławce rezerwowych, musi sobie odpuścić wspomniane potyczki. Paczka Michała nie była w stanie znaleźć zastępcy i po prostu zrezygnowała z udziału.

Pozostaje nam trzymać kciuki za inne polskie akcenty w otwartych kwalifikacjach do DreamHack Masters Spring – EU. Mowa m.in. o MAD DOG'S PACT Illuminar Gaming. Zmagania rozpoczną się o 18:00, a drabinka będzie dostępna pod tym adresem.