Miłosz „⁠mhL⁠” Knasiak poinformował, że może poszukiwać nowego zespołu. Utalentowany młody snajper chce opuścić grę w składzie akademii.

Akademia MOUZ NXT przejdzie gruntowną przebudowę i może stracić polską flagę. Miłosz „⁠mhL⁠” Knasiak za pomocą swoich social mediów poinformował, że otrzymał pozwolenie od organizacji na poszukiwanie nowej drużyny. Polski snajper zaznaczył, że chce trafić do pełnoprawnego składu, a nie akademii. Na twitterze napisał – jestem bardzo zmotywowany i zdeterminowany by pokazać swoją wartość poza akademiami oraz dlaczego udało mi się dwukrotnie wygrać WePlay! Academy League. 

Miłosz „⁠mhL⁠” Knasiak wciąż jest uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych zawodników polskiej sceny. Dwudziestoletni gracz w ubiegłym roku jako stand-in w Illuminar Gaming zdobył mistrzostwo 9. sezonu Polskiej Ligi Esportowej, zaś w barwach MOUZ NXT dwukrotnie podniósł puchar WePlay! Academy League. Przez całą swoją karierę Miłosz wypracował sobie imponujący rating 1.17, lecz warto zaznaczyć, że nie miał wielu okazji do rywalizacji z drużynami z top30 rankingu HLTV.

Jest to już trzeci zawodnik, który opuszcza szeregi akademii. Kamil „siuhy” Szkaradek na dniach powinien zostać ogłoszony jako nowy zawodnik GamerLegion, Dorian „⁠xertioN⁠” Berman otrzymał awans do głównego zespołu MOUZ, zaś Miłosz „⁠mhL⁠” Knasiak szuka nowego domu. W drugim składzie Myszek pozostali jedynie Hubert „⁠szejn⁠” Światły oraz Jimi „⁠Jimpphat⁠” Salo.