Tak sugeruje najnowszy raport wypuszczony przez HLTV.org. Według niego gwiazda Sharks miałaby trafić do najpopularniejszej brazylijskiej drużyny jeszcze przed cs_summit 5.

Wymieniony w tytule Argentyńczyk trafił pod banderę Sharks w sierpniu tego roku. Opuścił wtedy najsilniejszy skład ze swojego kraju – Isurus. Od dłuższego czasu meyern skupia na sobie uwagę wielu zespołów i analityków ze świata Counter Strike'a, wielokrotnie będąc nazywanym jednym z najbardziej obiecujących talentów młodego pokolenia.

Według wcześniej wspomnianego raportu Argentyńczyk miałby zastąpić LUCAS1. Brazylijczyk jest jednym z dodanych w tym roku do składu zawodników. Przyszedł on do MIBR zaledwie w czerwcu, odchodząc wtedy z Luminosity. Od tamtej chwili wyrobił sobie rating 1.04. Sama organizacja nie stanęła jednak na nogi, a raczej nie przywróciła swojej świetnej dyspozycji sprzed lat. MIBR to ciągle zespół ze średniej półki, który od dłuższego czasu nie potrafi dojść do dalszego etapu play-offów żadnego turnieju. Zawodnik pokroju meyerna może to jednak zmienić, zwłaszcza pod przewodnictwem takiego weterana sceny, jakim jest Fallen.

Jest dosyć spora szansa, że potwierdzenie zostanie wydane na dniach, po odpadnięciu obu ekip z ESL Pro League. Po porażce z G2 Esports, meyern i spółka staną do walki z Renegades, które dzisiaj przejęło skład Grayhound. Podopieczni zewsa stoczą za to bój ze zwycięzcą meczu Heroic z fnatic, przez co jedno jest pewne – na pewno nie będą mieli łatwego rywala.