W pierwszym półfinale turnieju MEET POINT, rozgrywanego na Stadionie Narodowym, w szranki stanęły ekipy Kinguin oraz PRIDE. Do finału awansowała ekipa TaZa.

7

Pierwsza pistoletówka wpadła na konto PRIDE, lecz dobra gra z niepełnym ekwipunkiem pozwoliła Pingwinom zaskoczyć swoich oponentów w kolejnej rundzie. To zniszczyło ekonomię Orłów i dało niewielką przewagę dla Kinguin. Ekipa TaZa pokazała fenomenalną stronę atakującą. Ich przeciwnicy nie byli w stanie postawić skutecznej obrony, przez co punkty masowo wpadały na ich konto. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 13:2 na niekorzyść PRIDE.

Druga pistoletówka została wygrana przez Kinguin, dzięki czemu zwycięstwo znalazło się na wyciągnięcie ręki. Orły wykazały się jeszcze wolą walki, zaskakując swoich przeciwników wygrywając force'a. To pozwoliło im nadrobić kilka rund, jednak zaliczka z pierwszej połowy okazała się zdecydowanie za mała. Team Kinguin zamknęło to spotkanie wynikiem 16:7.