Chyba nie było lepszego momentu na pokonanie fnatic, niż dzisiaj. Szwedzi są w dołku, przegrywają większość spotkań, a Wisła Kraków wręcz przeciwnie. Stawką meczu jest półfinał Snow Sweet Snow.

  • Sweden fnatic – Poland Wisła All in! Games Kraków

Wielki dzień dzisiaj przed graczami Wisły Kraków. Polacy bowiem zmierzą się z fnatic – legendarną organizacją i graczami, których jednak blask obecnie mocno przygasł. Szwedzi przegrywają mecz za meczem, w ciągu ostatnich dziewięciu meczów zdobyli zaledwie dwie mapy, a ostatnio przegrali nawet z Young Ninjas. Ćwierćfinał Snow Sweet Snow JW i spółka otrzymali tylko z tytułu bycia znaną organizacją, która dostała zaproszenie do tak wysokiego etapu. Gdyby jednak Szwedzi zaczynali od chociażby wcześniejszej fazy – grupowej – to ich obecność na tym etapie byłaby mocno wątpliwa.

Po drugiej stronie czeka z kolei Wisła Kraków. Polacy ostatnio radzą sobie bardzo dobrze z rywalami ze średniej/dobrej europejskiej półki. Pokonali Nordavind, EXTREMUM oraz Sprout, pora zrobić krok dalej i pokonać fnatic. Lepszej okazji na pobicie słynnej marki nie będzie. Biała Gwiazda jest w gazie, radzi sobie znakomicie na większości map, a te najgorsze, czyli Dust2 i Vertigo są jednocześnie lokacjami, które jeszcze bardziej „nie siedzą” fnatic. Naprawdę istnieje sporo przesłanek, że to Polacy mogą dzisiaj świętować awans do półfinału. Oby tak było i oby sukces na Snow Sweet Snow był podobnym kołem zamachowym, jakim był dla x-kom AGO w drugiej edycji turnieju.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00. Transmisja odbędzie się na kanale GoodGame League pod tym linkiem.