Wisła All in! Games Kraków podejmie dziś rękawicę reprezentantów Actiny PACT – stawką jest udział w finałach Polskiej Ligi Esportowej Jesień 2019.

Już dzisiejszego popołudnia rozstrzygną się zmagania w grupie A i poznamy drugiego finalistę, który pojawi się w Rzeszowie. O wyjazd powalczą reprezentanci Wisły All in! Games Kraków oraz Actiny PACT, a ekipa Dawida „lunAtica” Cieślaka może wywalczyć sobie awans z pierwszego miejsca.

Grupa A przyniosła nam niemałe zaskoczenie, wszak już po pierwszym meczu rewanżowym było wiadomo, że na finałach Polskiej Ligi Esportowej Jesień 2019 pojawią się gracze CLEANTmix. Dalsza walka w tym koszyku miała toczyć się o jedno miejsce, więc Actina PACT lub Wisła All in! Games Kraków nie pojawi się na turnieju LAN-owym. O tym kto to będzie zadecyduje dzisiejsze spotkanie.

Obie drużyny zmierzyły się ostatnio w zamkniętych kwalifikacjach do Qi Banja Luka 2019 i niestety, mamy złą wiadomość dla kibiców PACTU. lunAtic i spółka przegrali ten mecz bez większej walki, ulegając na dwóch mapach do 9. Mecz ten odbył się w niedzielę, więc podopieczni Marcina „padre” Kurzawskiego mieli sporo czasu na analizę i naprawę swoich błędów aby dziś pokazać się z jak najlepszej strony.

Oprócz tego na serwerze pojawią się reprezentanci Izako Boars, którzy staną dziś przed kolejną szansą na zapewnienie sobie miejsce na na finałach LAN-owych. Dziki zmierzą się dziś z Klanem Gadanych Głupot i jeśli wyjdą z tego pojedynku zwycięsko, to pojawią się w dniach 7-8 grudnia w Rzeszowie.

Mecze rozpoczną się o godzinie 17:00 i będzie go można obejrzeć na kanale ESPORT NOW na platformie twitch.tv.