Już za kilka godzin rozpocznie się walka o LAN-owe finały BLAST Premier Fall w grupie C. Tam czeka nas sporo emocji, bo będziemy mogli śledzić poczynania naszego rodaka – manntu, a także debiut coldzery w barwach Complexity.

Ciężkie zadanie przed OG mantuu

Na sam początek NAVI podejmie OG. mantuu i spółka nie będą więc mieli łatwego zadania.  Ekipa s1mple’a po wygraniu trzech turniejów z rzędu nadal jest głodna sukcesu i nie zamierza sobie z pewnością odpuszczać. Zespół Polaka nie jest jednak wygodnym rywalem dla Natus Vincere. Ostatnie dwa takie spotkania padły łupem europejskie formacji, ale było to w październiku zeszłego roku. Owszem – obie drużyny spotkają się ze sobą po raz pierwszy od 11 miesięcy, co jest rzadkością na scenie Counter-Strike’a,  gdzie terminarz przepełniony jest rozgrywkami i niektóre marki mierzą się ze sobą nawet kilkanaście razy w roku.

Debiut  marzeń coldzery?

Po meczu OG z NAVI czeka nas spotkanie FaZe oraz Complexity. coldzera w barwach Juggernauta zadebiutuje więc przeciwko swojej byłej  drużynie. Ciężko powiedzieć, czego możemy spodziewać się po tym meczu. Complexity miało za sobą niezły występ w ESL Pro League, gdzie odpadli w ćwierćfinale po porażce z Vitality. Ekipa broky’ego także nie może specjalnie zaliczyć swojej przygody z Pro Ligą do tych złych. Podopieczni RobbaNa odpadli, co prawda w fazie grupowej, ale wygrali w niej aż trzy potyczki. Pech niestety chciał, że dwa zespoły zdobyły identyczną liczbę punktów, a bilans rund nie przemawiał na korzyść zespołu Olofa. Ci zagwarantowaliby sobie jednak miejsce w play-offów EPL-a, gdyby o awansie decydowały wyniki z bezpośrednich pojedynków.

  • 16:30 – OG vs NAVI
  • 19:30 – Complexity vs FaZe