Trwa przebudowa MAD Lions. Lwy oficjalnie usadziły na ławce dwóch graczy – roeJ oraz HooXiego, by przejść z modelu duńskiego na międzynarodowy.

Informację o międzynarodowym składzie organizacji potwierdził Fredrik „roeJ” Jorgensen, który właśnie utracił miejsce w składzie. Na ławkę powędrował także HooXi, tym samym potwierdziły się ostatnie plotki od 1pv.fr.

roeJ pozostawał ostatnim graczem oryginalnego składu Tricked, który był kontraktowany przez MAD Lions w grudniu 2019 roku. Od tamtego czasu drużyna kompletnie się zmieniła. Jednym z ostatnich zmian było zatrudnienie HooXiego, który dołączył do hiszpańskiej organizacji w październiku 2020. Przygoda 25-latka nie trwała jednak długo.

MAD Lions w ostatnim czasie poczyniło ogromne ruchy transferowe, sprowadzając do siebie Thomasa „TMB” Bundsbaeka z AFG, a także sprzedając Frederika „acoR” Gyldstranda do mousesports oraz Ismaila „refrezh” Aliego i Rasmusa „sjuush” Becka do Heroic. Z drużyny odszedł nawet brazylijski trener Luis „peacemaker” Tadeu.

Tym samym na pokładzie pozostał ostatni transfer Hiszpanów, czyli TMB. Według informacji 1pv.fr zawodnik pozostanie na pokładzie, a organizacja zamierza zbudować międzynarodowy skład. Odbyła już rozmowy z trójką graczy – twistem, MICHEM oraz xsepowerem.