LDLC na swoim Twitterze potwierdziło, że zostaje w świecie CS:GO. Nowym liderem ich dywizji został MAJ3R, wokół którego powstanie skład.

LDLC nie wytrzymało zbyt długo bez powiedzenia światu, co dalej planuje po zwolnieniu to1nou i spółki. Na oficjalnym Twitterze organizacji pojawił się tajemniczy materiał wideo, na którym wystąpił MAJ3R – były reprezentant Space Soldiers. Turecki gracz swoje pierwsze kroki w CS:GO stawiał grając z Francuzami i jak sam mówi, ma jedno marzenie. Pragnie skończyć swoją przygodę z esportem tu, gdzie ją rozpoczął, czyli we Francji.

Engin spędził w Turcji naprawdę wiele czasu. Poświęcił się w pełni rozwojowi SS i robił wszystko, aby ten zespół wszedł na wyższy poziom. Śmiało można przyznać, że niejednokrotnie formacja Kupeliego zaskoczyła nas pozytywnie swoją ułożoną grą, jednak cały projekt dobiegł końca, kiedy wsparcie od klubu esportowego się skończyło, a do tego BIG wykupiło gwiazdę tureckiej drużyny – XANTARESA.

Nic więc dziwnego, że MAJ3R chce spróbować czegoś nowego. Nie należy już do najmłodszych graczy, także może faktycznie planuje w barwach LDLC odejść na emeryturę. To byłaby piękna historia, gdyby jeszcze coś wielkiego w życiu zdobył. Kto wie… esport bywa nieobliczalny! Póki co musi się skupić na zaproszeniu do współpracy jeszcze czterech elementów, których brakuje do uzupełnienia układanki.