Organizacja Ninjas in Pyjamas postanowiła zorganizować dla swoich zawodników bootcamp, na którym znajdzie się również Mikail „Maikelele” Bill, zastępujący nieobecnego pytha.

Formacja Ninjas in Pyjamas nie może grać w swoim podstawowym składzie, ze względu na uraz prawej ręki, którego nabył się Jacob „pyth” Mourujärvi. Jak wiemy, zbliża się duży turniej, na którym szwedzki zespół na pewno będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony. Z tej okazji organizacja postanowiła wysłać swoich zawodników na kilkudniowy bootcamp przed wyjazdem do Kijowa na finały drugiego sezonu StarLadder i-League StarSeries.

Brak jednego z podstawowych zawodników na pewno nie sprzyja drużynie, więc zadbano o odpowiednie zastępstwo dla młodego gracza. Podczas pierwszych spotkań w nowym sezonie ESL Pro League Szwedów wspierał reprezentant Epsilon, Joakim „disco doplan” Gidetun. Po pewnym czasie jednak postanowiono, że do momentu powrotu Jacoba jego miejsce zajmie Mikail „Maikelele” Bill, który już wcześniej prezentował barwy Ninjas in Pyjamas.

Mikail wspiera szwedzki zespół podczas rozgrywek ESL Pro League i pojedzie również z drużyną na turniej w Ukrainie. Żeby poprawić komunikację wśród zawodników i potrenować wspólnie cała drużyna wybrała się na bootcamp, na którym również znajduje się właśnie Maikelele. Poinformował on o tym za pomocą swojego Twittera:

Czy były reprezentant FaZe Clan wspomoże swoich starych kolegów w drodze na szczyt podczas StarLadder i-League StarSeries? O tym przekonamy się w ciągu najbliższego tygodnia, bowiem zmagania w Kijowie rozpoczynają się 7 września i potrwają przez pięć dni.