MAD Lions w końcu w komplecie. Kontrakt z hiszpańską organizacją podpisali Ismail „refrezh” Ali oraz Rasmus „HooXi” Nielsen.

We wrześniu pojawiły się pierwsze informacje dotyczące zmian w MAD Lions. Jarek „DeKay” Lewis na łamach DBLTAP komunikował, że duńska formacja najprawdopodobniej dokona dwóch roszad. Przekazywał także, że dotkną one naszego rodaka Pawła „innocent” Mocka i dotychczasowego prowadzącego drużyny Asgera „AcilioN” Larsena. Najpierw klub z Hiszpanii wziął się za ogłoszenie przesunięcia Mocka na ławkę rezerwową. Jeżeli natomiast chodzi o Asgera, to dopiero wczoraj oficjalnie się z nim pożegnano. Larsena nie czeka jednak przerwa od występów na scenie. Znalazł sobie bowiem już dom – Copenhagen Flames.

Wieczorem minionego dnia MAD Lions zaprezentowało również swoich nowych graczy. Nawiązali współpracę z duetem, który do tej pory był częścią x6tence – Ismailem „refrezh” Alim i Rasmusem „HooXi” Nielsenem. Wcześniej zaliczył jeszcze epizod pod banderą CPH Flames. W przypadku refrezha – jego największym osiągnięciem w karierze na ten moment jest zdobycie pucharu podczas DreamHack Open Summer 2019 w barwach OpTicHooXi za to nie miał okazji cieszyć się póki co z porządnego sukcesu, więc bez wątpienia liczy, że teraz czeka go dobry okres pod tym względem.

Debiut odświeżonej ekipy Luisa „peacemaker” Tadeu odbędzie się w ramach Elisa Invitational 2. Wydarzenie wystartuje 26. października, a w jego puli nagród znajdzie się jeden slot na BLAST Premier Fall Showdown. Poza Frederikiem „acoR” Gyldstrandem na liście uczestników znajdą się jeszcze m.in. reprezentanci Heroic ENCE.

Nie ulega jednak wątpliwości, że najważniejsze sprawdziany czekają zespół Fredrika „roeJ” Jørgensena dopiero w listopadzie. To właśnie wtedy zagra on w IEM Beijing-Haidian – EU oraz drugiej odsłonie ligi FLASHPOINT.

Dywizja MAD Lions po zmianach wygląda następująco:

  • Denmark Fredrik „⁠roeJ⁠” Jørgensen
  • Denmark Rasmus „⁠sjuush⁠” Beck
  • Denmark Frederik „⁠acoR⁠” Gyldstrand
  • Denmark Rasmus „⁠HooXi⁠” Nielsen
  • Denmark Ismail „⁠refrezh⁠” Ali
  • Brazil Luis „⁠peacemaker⁠” Tadeu – trener
  • Poland Paweł „innocent” Mocek – ławka rezerwowa