MAD Lions wciąż pozostaje w grze o awans na Elisa Invitational 2022. Lwy w przekonującym stylu pokonały wynikiem 2 do 0 Savage.

MAD Lions nie miało dobre wejścia w kwalifikacje do Elisa Invitational Spring 2022. W fazie Contenders Lwy rozpoczęły rywalizację od porażki z Hellslayers, a następnie Lilmix. O pozostanie w rozgrywkach podopieczni kubena powalczyć mieli z Savage. Szwedzki zespół zmaga się obecnie z niemałym kryzysem. Formacja Goldena ma za sobie osiem przegranych meczów z rzędu i to w dodatek z rywalami z niższe półki pokroju KOVA, czy 777.

Tygodniowa przerwa od gry nie wniosła do Savage zbyt wiele dobrego. Zespół TENZKIEGO w starciu z MAD Lions wyglądał równie rozczarowująco, co w swoich poprzednich spotkaniach. Pomimo całkiem niezłej pierwszej mapy szwedzka formacja kończy swój udział w Elisa Invitational Contenders z bilansem 0-3. Ogromny wpływ na wynik meczu miała dziś świetna postawa naszego rodaka – MICHA, który w ciągu dwóch gier zdołał zdobyć 44 eliminacje.

European Union MAD Lions 2:0 Savage Sweden

  • Mirage – 16:13
  • Nuke – 16:4

Dzisiejsze zwycięstwo z Savage tylko nieco poprawiło i tak niełatwą sytuację MAD Lions w Elisa Invitational Contender. By awansować do głównej fazy turnieju, podopieczni kubena będą musieli wygrać jeszcze dwa najbliższe spotkania.