MAD Lions zalicza kolejny rozczarowujący turniej. Pomimo gry w pełnym składzie Lwy uległy GamerLegion i pożegnały się z rozgrywkami Pinnacle Cup III.

Zespół MICHA ma za sobą trudne tygodnie. Podopieczni kubena nie zdołali wywalczyć sobie awansu na turniej RMR, a w innych rozgrywkach radzą sobie poniżej oczekiwań. Dziś zawodnicy hiszpańskiej organizacji zakończyli przedwcześnie swój kolejny udział na turnieju. Po porażce z GamerLegion europejski zespół odpadł z bilansem 1-3 z Pinnacle Cu III.

O ile wcześniej słaba dyspozycja MAD Lions mogła być tłumaczona faktem, iż ci przez długi czas musieli radzić sobie bez sdyego, tak tym razem usprawiedliwień trudno szukać. W starciu z GamerLegion Lwy rywalizowały już w pełnym składzie wraz z ukraińskim zawodnikiem. Oczywiście niewykluczone, że po tak długiej przerwie od gry europejski zespół potrzebuje czasu, by ponownie złapać odpowiedni rytm gry z 25-latkiem, który ma za sobą trudny okres.

W grze o awans do play-offów Pinnacle Cup III wciąż pozostaje Anonymo oraz MOUZ NXT. Zarówno zespół Innocenta, jak i mhLa może pochwalić się obecnie bilansem 2-1. Obie formacje są więc na dobrej drodze ku temu, by już niedługo zapewnić sobie grę w fazie pucharowej.

European Union MAD Lions 1:2 GamerLegion Sweden