MAD Lions może postawić dziś ważny krok ku awansowi do ESL Challenger League. W drugiej rundzie baraży zespół Michała „MICHA” Müller podejmie SKADE.

Zrządzenie losu sprawiło, że MAD Lions, podobnie, jak reprezentacja Polski nie musiało rozgrywać swojego pierwszego meczu w barażach. W relegacjach do ESL Challenger League Lwy miały pierwotnie stawić czoło BLINK, lecz albański zespół zdecydował się oddać spotkanie walkowerem. Prawdziwa walka o awans dla podopiecznych kubena zaczyna więc się dopiero dziś. Wieczorem MICHU i spółka zmierzą się ze SKADE.

Aby awansować do ESL Challenger League MAD Lions, musi wygrać przynajmniej dwa spotkania. W zanadrzu podopieczni polskiego szkoleniowca wciąż mają pewien margines błędu w postaci drabinki przegranych. Najbliższym rywalem Lwów będzie wspomniane SKADE, które w starciu z ekipą Polaka jest niewątpliwie faworytem. Bułgarzy zajmują obecnie 19. miejsce w rankingu HLTV, a jakiś czas temu triumfowali podczas Pinnacle Cup III.

Mecz MAD Lions ze SKADE zaplanowany jest na godzinę 20:00. Równocześnie swoją przygodę z barażami rozpocznie także Copenhagen Flames. Dla Duńczyków utrzymanie w ESL Challenger League jest z pewnością obowiązkiem. Nie najlepsze nastroje kibiców roeJ i spółka mogą polepszyć, wygrywając na początek dziś z Sangal.

20:00 – European Union MAD Lions vs SKADE Bulgaria