MAD Lions mają się rozglądać za nowymi graczami. Duńczycy są zainteresowani pozyskaniem refrezha i Hooxiego, którzy mogliby zastąpić w składzie innocenta i AcilioNa.

Informację do wiadomości publicznej przekazał Jarek „DeKay” Lewis, a także Polish Leaks. Oba źródła donoszą, że innocent i AcilioN mogą wkrótce trafią na ławkę rezerwowych w MAD Lions. Organizacja bowiem jest niezadowolona z pozycji, którą aktualnie zajmuje i porównuje ją do wyników z wiosny, kiedy to drużyna wygrała Flashpoint Season 1. Okres gry online jednak nie służy Duńczykom – najpierw z drużyny pozbyto się HUNDENA, później ze składu odszedł Bubzkji, a zastąpił go innocent. Mimo to wyniki nie uległy zmianie.

Nowymi graczami MAD Lions mogą zostać HooXi i refrezh. Obecnie duet ten gra pod banderą x6tence, które w czerwcu kupiło cały skład Copenhagen Flames. Być może organizacja chce wrócić do składu, w którym wszyscy gracze posługują się językiem duńskim.

Dla innocenta będzie to oznaczać bardzo krótką przygodę w nowej drużynie. Przypomnijmy, że Mocek trafił do Lwów na początku sierpnia i ma za sobą tylko jeden turniej – ESL One Cologne, na którym grał, będąc w drużynie zaledwie kilka dni. Od tamtej pory zespół zagrał na dwóch edycjach Eden Arena Malta Cup.

Reprezentanci MAD Lions odmówili komentarza na temat tych doniesień.