MAD Lions rzekomo nie zamierza dalej prowadzić w pełni duńskiego zespołu. Według doniesień neLa opublikowanych na łamach 1pv.fr – klub stworzy międzynarodową dywizję, której częścią może zostać Michał „MICHU” Müller.

Kilka dni temu na światło dzienne wyszedł komunikat od MAD Lions, z którego dowiedzieliśmy się, że hiszpańska marka straciła dwóch graczy CS:GO – Ismaila „refrezh” Aliego oraz Rasmusa „sjuush” Becka. Wspomniany duet postanowił skorzystać z oferty Heroic i kontynuować esportową przygodę w barwach organizacji, którą w połowie lutego przejęło Omaken Sports – firma YouTubera Joachima „NoobworK” Haraldsena.

Tym samym ML miało dwie opcje – spróbować wypełnić luki po podanej w poprzednim akapicie dwójce lub kompletnie zamknąć temat duńskiej formacji i wystartować z nowym projektem. Dziś dalej oficjalnie nie wiemy, na jaki ruch zdecyduje się klub, natomiast do Internetu trafiły pierwsze doniesienia, które na łamach 1pv.fr opublikował neL. Podobno MAD Lions chce ruszyć z międzynarodową ekipą, w której nie widzi miejsca dla Fredrika „roeJ” Jørgensena i Rasmusa „HooXi” Nielsena – obaj Panowie trafią zatem na ławkę rezerwowych. Zamierza za to na pokładzie utrzymać zatrudnionego w styczniu Thomasa „TMB” Bundsbæka i wokół niego budować drużynę.

Z informacji neLa wynika, że na ten moment MAD Lions nie podjęło jeszcze żadnych stanowczych kroków dotyczących tego, kto mógłby znaleźć się w dywizji poza TMB. Dopiero zaczęło badać możliwości rozmawiając rzekomo z m.in. naszym rodakiem Michałem „MICHU” Müllerem, Bogdanem „xsepower” Chernikovem który przestał być częścią podstawowej piątki forZe i doświadczonym Simonem „twist” Eliassonem.

Polska społeczność chciałaby jak najszybciej zobaczyć znowu MICHA w akcji, który ma za sobą niezbyt udany epizod w Envy. Sam Michał zresztą zapewne ma wielką ochotę wrócić do rywalizacji i kto wie, może właśnie będzie mu to dane pod banderą organizacji z Hiszpanii? Przekonamy się niebawem, gdy klub przedstawi nowy skład.