Ilya „m0NESY” Osipov podczas swojego streama zaprezentował kolejny błąd związany z granatem dymnym, tym razem na mapie Overpass.

Podczas pierwszego tegorocznego Majora, Ilya „m0NESY” Osipov zaprezentował kontrowersyjne zagranie na mapie Mirage. W meczu na Imperial, grając po stronie CT, w umiejętny sposób rzucił granat dymny do okna, który z jego perspektywy usuwał działanie  smoke'a rzuconego przez przeciwników. W taki sposób doskonale widział swoich rywali, mimo że dla oponentów był wręcz niewidzialny. Młody reprezentant użył tej zagrywki, bo wcześniej pozwolili mu na to administratorzy turnieju.

Osipov podczas swojej transmisji pokazał kolejną „sztuczkę”, tym razem zdecydowanie bardziej legalną. Na mapie Overpass wykorzystuje granat dymny oraz umiejscowioną na długiej ławkę aby spostrzec przeciwników. Tutaj gracz sam omawia na czym to polega:

Jak widać CS:GO wciąż posiada wiele nieodkrytych sztuczek, dzięki którym można zyskiwać przewagę nad przeciwnikami. Ciekawe ile z nich wciąż pozostaje tajemnicą najlepszych zawodników, którzy nie chcą się nimi dzielić z pozostałymi.